Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.

DOTACE OLOMOUCKÉHO KRAJE

Olomoucký kraj podpořil finanční částkou 500 000 korun akci "Stavební úpravy odstavné plochy pro komunální techniku a sberné místo v obci Radvanice"

DSCN2037.JPG

DOTACE JSDH 2019

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup věcného vybavení JSDH Radvanice v roce 2019  částkou 16 500 korun.

IMG_20190908_152921.jpg

DOTACE 2018

Projekt "Workoutové hřiště v obci Radvanice" byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj částkou 220 694 Kč.

DOTACE JSDH 2018

Olomoucký kraj finančně podpořil částkou 26 000 Kč pořízení motorového kalového čerpadla s příslušenstvím.

STAVBA DÁLNICE

Nejnovější informace o probíhající stavbě dálnice D1 najdete zde