Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.

DOTACE JSDH 2018

Olomoucký kraj finančně podpořil částkou 26 000Kč pořízení motorového kalového čerpadla s příslušenstvím

Hlasujte o nejlepší proměnu roku 2017.

Naše obec se zúčastnila putovní výstavy "Má vlast cestami proměn". Tuto výstavu jste v naší obci mohli shlédnout na hody ve dnech 14. -16. 7., fotografie z této akce najdete zde.

Zde můžete hlasovat pro naši proměnu - obecní dům.

17. 12. Daniel

Zítra: Miloslav