SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

25.3.2017

stažený soubor.png

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU v Radvanicích bude proveden v sobotu

25. 3. 2017 od 10,30 do 11,00 hod.

u obchodu JEDNOTY

Patří do odpadu

• nádoby se zbytky škodlivin (plechovky, kanystry, plastové nádoby od barev, ředitel, chemikálií)
  • oleje a zaolejované materiály, olejové filtry, zaolejované hadry,
  • rozpouštědla, staré chemikálie, nemrznoucí kapaliny, staré barvy
  • olověné akumulátory
  • tužkové a knoflíkové baterie
  • zářivky a výbojky
  • staré léky
  • vyřazené ledničky
  • vyřazené televizory a monitory
Nepatří do odpadu
  • směsný komunální odpad
  • velkoobjemový odpad
  • staré pneumatiky
  • biologický a kompostovatelný odpad
  • kovový odpad a jiné druhy využitelných odpadů jako čisté plasty, papír a sklo  ODPADY UKLÁDEJTE DO NÁDOB K TOMU URČENÝCH!DO POPELNIC NEPATŘÍ STAVEBNÍ MATERIÁL!Chceteli dostávat informace o dění v naší obci přihlaste se na mail: ou.radvanice@cbox.cz
  • nebo sms  - mob. 734 261 101
  •
  • PYTLE K POPELNICÍM DÁVEJTE JEN V NUTNÉM PŘÍPADĚ! RISKUJETE, ŽE NEBUDOU ODVEZENY!
  • POZOR: UPOZORŃUJEME OBČANY NA ZÁKAZ SPALOVÁNÍ UMĚLÝCH HMOT A MATERIALŮ, ZE KTERÝCH VZNIKAJÍ SPALOVÁNÍM NEBEZPEČNÉ LÁTKY! CHRAŃTE SVÉ ZDRAVÍ I ZDRAVÍ VŠECH SPOLUOBČANŮ! TŘIĎTE ODPADY!
  • ZÁJEMCI O NOVÉ POPELNICE SI JE MOHOU OBJEDNAT NA
  •

Hlasujte o nejlepší proměnu roku 2017.

Naše obec se zúčastnila putovní výstavy "Má vlast cestami proměn". Tuto výstavu jste v naší obci mohli shlédnout na hody ve dnech 14. -16. 7., fotografie z této akce najdete zde.

Zde můžete hlasovat pro naši proměnu - obecní dům.

20. 11. Nikola

Zítra: Albert