Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

Hlasujte o nejlepší proměnu roku 2017.

Naše obec se zúčastnila putovní výstavy "Má vlast cestami proměn". Tuto výstavu jste v naší obci mohli shlédnout na hody ve dnech 14. -16. 7., fotografie z této akce najdete zde.

Zde můžete hlasovat pro naši proměnu - obecní dům.

21. 9. Matouš

Zítra: Darina