Obecní úřad

Kontaktní a identifikační údaje. Statistické údaje.

Popis úřadu
Organizační struktura úřadu. Kontaktní údaje na pracovníky úřadu. Úřední hodiny.

Poskytování informací a příjem podání
Způsob poskytování informací podle zák. č. 106/99 Sb. Příjem podání žádostí a odvolání. Výroční zprávy o poskytování informací.

Vyhlášky, zákony a usnesení zastupitelstva
Místní vyhlášky. Výčet důležitých právních předpisů. Usnesení zastupitelstva. Výběrová řízení.

Rozpočet
Informace o příjmové a výdajové části rozpočtu v současném a minulém roce.

Elektronická podatelna
On-line formulář pro zaslání zprávy na obecní úřad.

Registr oznámení
Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů.

Hlasujte o nejlepší proměnu roku 2017.

Naše obec se zúčastnila akce "Má vlast cestami proměn". Tuto výstavu budete moct v naší obci shlédnout na hody ve dnech 14. -16. 7.

Zde můžete hlasovat pro naši proměnu - obecní dům.

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana