Obecní úřad

Kontaktní a identifikační údaje. Statistické údaje.

Popis úřadu
Organizační struktura úřadu. Kontaktní údaje na pracovníky úřadu. Úřední hodiny.

Poskytování informací a příjem podání
Způsob poskytování informací podle zák. č. 106/99 Sb. Příjem podání žádostí a odvolání. Výroční zprávy o poskytování informací.

Vyhlášky, zákony a usnesení zastupitelstva
Místní vyhlášky. Výčet důležitých právních předpisů. Usnesení zastupitelstva. Výběrová řízení.

Rozpočet
Informace o příjmové a výdajové části rozpočtu v současném a minulém roce.

Elektronická podatelna
On-line formulář pro zaslání zprávy na obecní úřad.

Registr oznámení
Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů.

Cvičení dětské jógy

Upozorňujeme zájemce o cvičení dětské jógy, že cvičení začíná od čtvrtka 13.10.2016 od 17,30 hod.

28. 4. Vlastislav

Zítra: Robert