28. 4. Vlastislav

Vodění medvěda v Radvanicích

Datum konání:
6.2.2016

V letošním roce bychom chtěli opět v naší obci pokračovat v obnovené tradici MASOPUSTU. Dobrovolní hasiči z naší obce uspořádají tradiční vodění medvěda a zvou k hojné účasti všechny, kteří mají zájem se do masopustního průvodu zapojit. Chceme  obnovit v naší obci tradici masopustního veselí a byli bychom rádi, aby se tato akce každý rok opakovala. I obec se chce zapojit do aktivit spojených s touto zábavou, plně je podporuje a připraví pro masopustní průvod občerstvení. Byli bychom potěšeni i tím, že občané přivítají masopustní průvod s malou štamprlkou, chlebíčkem nebo koblihem či jednohubkou. Potěšilo by nás, že se do tohoto masopustního veselí zapojí i další Radvanští občané. Chceme Vám předem poděkovat a věříme, že se vodění medvěda v Radvanicích vydaří jako v loňském roce.

Prostředky, které se získají při masopustním průvodu, budou využity ve prospěch dětí a mládeže naší obce.

Sraz masek v sobotu 6.2.2016  v 8:30 h na návsi u obecního úřadu. Masky a dobrou náladu s sebou.